Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Korzystanie zestrony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

AkceptujęPolityka prywatności
  • Szkło pyroliza do wkładu Maja Wieża

Szkło kominkowe | Producent: Kratki

Szkło pyroliza do wkładu Maja Wieża

SZKLO/PYROLIZA/MAJA/W

Producent: Kratki

Ceramika pyrolityczna jest najnowszą generacją powłoki odbijającej ciepło. Nowa powłoka odbija do siedmiu razy więcej promieniowania cieplnego z powrotem do komory spalania w porównaniu z szybami bez powłoki.  Formatka pyroliza do modelu: Maja Wieża.

  • 950,00 zł

Stan w magazynie:

W magazynie

Czas wysyłki:

dni

Parametry techniczne

Waga (kg)4,5
Szerokość (cm)54,50
Wysokość (cm)80,50
Model wkładumaja
Rodzajpyroliza

Opis produktu

Ceramika pyrolityczna jest najnowszą generacją powłoki odbijającej ciepło. Nowa powłoka odbija do siedmiu razy więcej promieniowania cieplnego z powrotem do komory spalania w porównaniu z szybami bez powłoki.

Najważniejsze cechy nowej powłoki:

  • Znacząco podnosi temperaturę wewnątrz paleniska co przyczynia się do niższej emisji zanieczyszczeń;
  • Dzięki efektowi odbijania dodatkową energię można wykorzystać do podgrzewania elementów instalacji wodnej lub do jej magazynowana. W ten sposób paliwo może być zużywane w bardziej optymalny sposób, a koszty ogrzewania obniżone;
  • Równolegle obniża temperaturę w otoczeniu kominka a przez to powoduje, że w pokoju panuje przyjemne ciepło.

Ceramika z powłoką pyrolityczną reprezentuje przełomowe rozwiązanie w porównaniu do panelu bez żadnej powłoki. Przede wszystkim zapewnia stabilność parametrów powłoki w czasie całego okresu życia paleniska, wysoką wydajność procesu spalania oraz wyjątkową długowieczność powłoki.

Powłoka pyrolityczna zapewnia niezakłócony widok płomieni. Dzięki odbijaniu energii cieplnej do paleniska wzrasta temperatura spalania. Przyczynia się to do ograniczenia występowania sadzy na szybie lub do jej całkowitej eliminacji. W ten sposób niwelujemy kłopotliwe czyszczenie szyby i cieszymy się dłużej niezakłóconym widokiem ognia. Oznacza to także większą swobodę w projektowaniu, w szczególności w odniesieniu do kominków ze szklaną obudową jak również posiadającymi panele o większych wymiarach.

Kolejną ważną zaletą ceramiki szklanej z powłoką pyrolityczną jest jej nieporównywalna z niczym innym trwałość. Po przejściu intensywnych testów powłoka zachowała swoją wysoką skuteczność odbijania promieniowania cieplnego. Zachowała stabilność funkcjonowania, nawet po stałym narażeniu na temperaturę 650°C. Dzięki temu mamy do czynienia z kolejnymi korzyściami: wyższe temperatury w komorze spalania oznaczają mniej sadzy na szybie kominkowej, co z kolei ułatwia jej czyszczenie.

Powłoka pyrolityczna odbija dużą część promieniowania cieplnego do komory spalania, co znacznie redukuje uciekające z kominka ciepło. Efektywność powłoki jest niezmienna w czasie. Przyczynia się to do wysoko wydajnego procesu spalania przy niskiej emisji.

Krawędzie formatek szklanych poddawane są obróbce - szlifowanie z polerowaniem. Szlifowaniem pozbawiamy nierówności i ostrości obrabianych krawędzi i nadajemy mu szlachetny wygląd. Polerowanie powierzchni oszlifowanych powoduje, że stają się one błyszczące. Czynność tą wykonujemy standardowo przy szlifowaniu krawędzi.

Grubość: 4mm

Montaż: szyba posiada na stronie pokrytej warstwą pyrolizy naklejkę i należy ją zamontować tą stroną na zewnątrz pieca / kominka.

Klienci, którzy wybrali ten produkt, kupili również
Ocena
0

(0 Opinii)

Napisz swoją recenzję:

Dlaczego warto kupować u nas?

Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać produkt dostosowany do Twoich potrzeb.

Darmowa dostawa

Już od 1500zł

Wsparcie techniczne

Jesteśmy dostępni codziennie

Bezpieczne płatności

Przyjazne płatności on-line

Korzystne zakupy

14 dni na zwrot zamówienia

Newsletter

Otrzymuj najlepsze oferty, informacje o aktualnych promocjach i zniżki - bezpośrednio na Twój e-mail

Zapisz się do newslettera wpisując swój adres e-mail: